Jak ukryć moduł przed zalogowanym użytkownikiem? Sprawa mogła by się wydawać prosta nadać mu uprawnienia wyższe niż zalogowanego. Ale co jeśli chcesz, aby ten moduł był widoczny też dla wszystkich osób? Sprawa się wówczas komplikuje na szczęście Joomla! jest dość elastyczna i posiada poziomy dostępu, którymi możemy sprytnie manipulować. 

JAK WSTAWIĆ MODUŁ DO ARTYKUŁU JOOMLA

czwartek, 13 wrzesień 2018 20:42

Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak wstawić moduł do artykułu i czy jest w ogóle taka możliwość? Otóż jest CMS Joomla jest na tyle elastyczny, że pozwala to zrobić w zasadzie od ręki. Możliwość osadzania modułu w artykule daje duże pole do popisu i w zasadzie ogranicza się tylko do Twojej kreatywności. Zapraszam się do poradnika jak to zrobić krok po kroku.

Edycja modułu biała strona - Joomla 3.6.3 +

czwartek, 27 październik 2016 18:51

Pewnie trafiło na was i po aktualizacji Joomla do wersji 3.6.3 bądź też 3.6.4 a i pewnie nowszych wersji jak się pojawią przy próbie edycji modułu dostajecie na chwilę ekran z opcjami a potem biała stroną! Otóż jest na to sposób!

K2 Exclude Category for K2 Tools

sobota, 01 styczeń 2011 17:08

Więc jak pozbyć się nie chcianej kateorii w liście wykorzystujać narzedzie K2 tools (podstawowe które się instaluje wraz z komponentem K2)

Wyszukaj

 

sppagebuldierpro banner pobierz