Przeczytasz w: 4 - 8 min
Joomla 4.2 kolejne nowości tym razem zbiorczo podane. Mowa będzie o ustawieniach dostępu, logowanie i uwierzeteleniania, fonty w dodatku dostępności, Obrazy w artykule oraz trzy nowe opcje w wyszukiwarce, aby wyszukiwarka stała się jeszcze lepsza. Zostaw subskrypcje, aby być na bieżąco i nie zapomnij zaznaczyć dzwoneczka na youtube. Zapraszam Cię do materiału wideo.
  Przeczytasz w: 2 - 4 min
Joomla 4.2 Wprowadza kolejne nowości skupiając się na ulepszeniu obsługi panelu administracyjnego. Od wersji 4.2 można dowolnie definiować które kolumny mają się pojawiać na zapleczu administracyjnym w  widokach takich jak artykuły, moduły czy dodatki. W zasadzie wszędzie tam, gdzie mamy kolumny to możemy teraz dostosować do swoich potrzeb. Małe ułatwienie, a na pewno wpłynie  na czytelność w niektórych widokach w panelu administracyjnym w Joomla 4. Zapraszam Cię do materiału wideo.
  Przeczytasz w: 4 - 8 min
Joomla 4.2 Wprowadza kolejne nowości skupiając się na ulepszeniu obsługi panelu administracyjnego. Od wersji 4.2 można operować skrótami klawiaturowymi. Skróty powinni znacznie przyspieszyć twoja prace z Joomla, ponieważ szybciej jest wykonać skrót klawiaturowy niż sięgać po myszkę. Zapraszam Cię do materiału wideo.
  Przeczytasz w: 3 - 5 min
Joomla 4 dla każdego - jak wykonać aktualizacje. Dla pozoru banalna operacja, ale w Joomla 4 mamy dodatkowe prewencyjne ostrzeżenie, z którym trzeba się zapoznać. To również najczęściej zaniedbany obszar każdego CMS. Pamiętaj, że aktualizując cms, masz pewność bezpieczeństwa, jak i dostęp do nowych funkcjonalności. Zapraszam do materiału. Wersje rozszerzona znajdziesz w https://szkola.joomlaguru.pl/course/joomla-4-dla-kazdego/
  Przeczytasz w: 5 - 10 min
Joomla 4 dla każdego - instalacja poprzez cpanel w jak najprostszy sposób. W tym wideo dowiesz się jak zainstalować Joomla 4 przez oprogramowanie "softaculous", które zazwyczaj jest dostępne w cPanelu jak i czasem w DirectAdminie. Poznasz wady oraz zalety tego rozwiązania. Zapraszam do materiału.

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP: PL6252158732
 REGON: 369781106

5 out of 5 stars
Total Reviews : 49

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru