KURSY VIDEO

  Przeczytasz w: 1 min
Rzeczy których nie robi Joomla, a powinieneś robić Ty! - JOOMLA TO PROSTE #33 Rzeczy których nie robi Joomla, a powinieneś robić Ty! - JOOMLA TO PROSTE #33 Joomla GURU
środa, 21 październik 2020 20:48

Rzeczy których nie robi Joomla, a powinieneś robić Ty! - JOOMLA TO PROSTE #33


Ten odcinek jest przeznaczony dla osób, które są zapisane w szkole joomlaguru.pl na kurs Joomla To Proste.  Wiadomości poinstalacyjne i htaccess to tematy główne 33 odcinka.
Czy zaglądasz do wiadomości poinstalacyjnych? Jeśli nie to błąd, bo możesz znaleźć tam znaleźć recepty poprawiające bezpieczeństwo Twojej instalacji Joomla.

Znajdziesz odpowiedź jak poprawnie zaktualizować plik .htaccess na swojej instalacji Joomla. Dowiesz się również co Joomla robi sama, a co musisz zrobić za nią dbając o bezpieczeństwo swojej witryny! 

Rzeczy których nie robi Joomla, a powinieneś robić Ty! - JOOMLA TO PROSTE #33

 

 

 

Dodatkowe informacje

  • POZIOM TRUDNOŚCI 200:
Czytany 185 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 październik 2020 21:07
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl
 

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP 6252158732

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru