Kolejne przejęcia w świecie JOOMLA

piątek, 03 sierpień 2018 09:51 Napisał 
Joomlart przejmuje Shape5.com Joomlashack przejmuje rozszerzenia pixpro labs Joomlart przejmuje Shape5.com Joomlashack przejmuje rozszerzenia pixpro labs Joomla GURU

Stalo się w świecie Joomla dochodzi do kolejnych przejęć i rynek zaczyna zupełnie inaczej wyglądać. Rośnie nam znowu Joomlart tym razem przejęto Shape5.com, a Joomlashack przejęło rozszerzenia Pixpro Labs.

Shape5 głównie tworzyło szablony pod Joomla, ale ostatnim czasy wypuszczali również na Wodrpressa. W swoim portfolio mogą się pochwalić też znaczną liczbą rozszerzeń do Joomla. 

Jak włodarze opisują przejęcie:

 

JoomlArt jest twardą konkurencją na rynku Joomla. W ciągu ostatniej dekady i nadal znajdują się na bardzo mocnej pozycji. W dodatku w ciągu ostatniego roku przejęli takie znaczące firmy jak: Gavick, JoomlaBamboo, JomSocial i iJoomla, a co najważniejsze zadbali o użytkowników, jak i o rozszerzenia z zakupionych firm.

Użytkownicy zostaną zintegrowani w unifikowanym systemie Joomlart. Podsumowując Joomlart stał się już gigantem w świecie Joomla czy planują kolejne zakupy? Dowiemy się w końcu rok jeszcze trwa w najlepsze! 

Joomlashack i Pixpro Labs.

Jak już wspomniałem Joomlashack przejęło rozszerzenia Pixpro Labs i teraz oni będą odpowiedzialni za rozwój. To już nie pierwsze takie przejęcie rozszerzeń bo wcześniej przejęli: 

 • JCal Pro, 
 • jInbound, 
 • Shack Forms, 
 • Shack Toolbox, 
 • Shack Open Graph,
 • Tabs and Sliders. 

Teraz do tego zestawu dochodzą takie rozszerzenia jak:

 • PixPublish,
 • PixBuilder,
 • PixAnalytics,
 • PixSearch, 
 • PixParse Sheets, 
 • PixGDPR.

Jeśli szukasz informacji co to za narzędzia to opis znajdziesz tutaj https://www.joomlashack.com/blog/joomlashack/pixpro-extensions/

Z ciekawszych informacji Pixpro Labs to Szwecka firma, a Joomlashack amerykańska, która działa od ponad 12 lat.

Głównym CEO w Pixpro jest Sarah Watz, która to piastowała najwyższe stanowisko w Open Source Matters jako prezes.

PODSUMOWANIE

Ten rok jest bardzo ciekawy pod względem biznesowym miejmy nadzieje, że jak najbardziej skorzystają z tego faktu użytkownicy.

Jako bonus JoomlArt przygotował kod rabatowy na 20% upustu: SHAPE5

Obowiązuje on na wszystkie produkty z wyjątkiem planu ultimate, ponieważ jest to pakiet.

 
Czytany 156 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 sierpień 2018 10:58
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Marcin Równicki

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. 

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

Strona: https://rownicki.pl
plcsenderues

Szukaj

 
sppagebuldierpro banner pobierz