JOOMLA

  Przeczytasz w: 1 - 2 min
Joomlart przejmuje Shape5.com Joomlashack przejmuje rozszerzenia pixpro labs Joomlart przejmuje Shape5.com Joomlashack przejmuje rozszerzenia pixpro labs Joomla GURU
piątek, 03 sierpień 2018 09:51

Kolejne przejęcia w świecie JOOMLA


Stalo się w świecie Joomla dochodzi do kolejnych przejęć i rynek zaczyna zupełnie inaczej wyglądać. Rośnie nam znowu Joomlart tym razem przejęto Shape5.com, a Joomlashack przejęło rozszerzenia Pixpro Labs.

Shape5 głównie tworzyło szablony pod Joomla, ale ostatnim czasy wypuszczali również na Wodrpressa. W swoim portfolio mogą się pochwalić też znaczną liczbą rozszerzeń do Joomla. 

Jak włodarze opisują przejęcie:

 

JoomlArt jest twardą konkurencją na rynku Joomla. W ciągu ostatniej dekady i nadal znajdują się na bardzo mocnej pozycji. W dodatku w ciągu ostatniego roku przejęli takie znaczące firmy jak: Gavick, JoomlaBamboo, JomSocial i iJoomla, a co najważniejsze zadbali o użytkowników, jak i o rozszerzenia z zakupionych firm.

Użytkownicy zostaną zintegrowani w unifikowanym systemie Joomlart. Podsumowując Joomlart stał się już gigantem w świecie Joomla czy planują kolejne zakupy? Dowiemy się w końcu rok jeszcze trwa w najlepsze! 

Joomlashack i Pixpro Labs.

Jak już wspomniałem Joomlashack przejęło rozszerzenia Pixpro Labs i teraz oni będą odpowiedzialni za rozwój. To już nie pierwsze takie przejęcie rozszerzeń bo wcześniej przejęli: 

 • JCal Pro, 
 • jInbound, 
 • Shack Forms, 
 • Shack Toolbox, 
 • Shack Open Graph,
 • Tabs and Sliders. 

Teraz do tego zestawu dochodzą takie rozszerzenia jak:

 • PixPublish,
 • PixBuilder,
 • PixAnalytics,
 • PixSearch, 
 • PixParse Sheets, 
 • PixGDPR.

Jeśli szukasz informacji co to za narzędzia to opis znajdziesz tutaj https://www.joomlashack.com/blog/joomlashack/pixpro-extensions/

Z ciekawszych informacji Pixpro Labs to Szwecka firma, a Joomlashack amerykańska, która działa od ponad 12 lat.

Głównym CEO w Pixpro jest Sarah Watz, która to piastowała najwyższe stanowisko w Open Source Matters jako prezes.

PODSUMOWANIE

Ten rok jest bardzo ciekawy pod względem biznesowym miejmy nadzieje, że jak najbardziej skorzystają z tego faktu użytkownicy.

Jako bonus JoomlArt przygotował kod rabatowy na 20% upustu: SHAPE5

Obowiązuje on na wszystkie produkty z wyjątkiem planu ultimate, ponieważ jest to pakiet.

 
Czytany 490 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 sierpień 2018 10:58
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl
 

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP 6252158732

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru