SZABLONY

  Przeczytasz w: 1 - 2 min
Nowa usługa w modelu subskrypcyjnym od TemplateMonster Nowa usługa w modelu subskrypcyjnym od TemplateMonster
piątek, 08 marzec 2019 09:39

Nowa usługa w modelu subskrypcyjnym od TemplateMonster


TemplateMonster przygotował nową usługę developerów lub użytkowników, którzy regularnie budują strony internetowe. 12 marca zostanie oficjalnie uruchomiony nowy serwis o nazwie One. Otóż ta usługa w modelu subskrypcyjnym da Ci możliwość nieograniczonego korzystania z tysiąca różnych szablonów, elementów graficznych, rozszerzeń, fontów itd. 

ONE TEMPLATEMONSTER 

Co zawiera w sobie subskrypcja:

  • Duży wybór płatnych produktów. Na stronie nowego serwisu będą umieszczone szablony dla wszystkich popularnych rozwiązań do tworzenia stron, w tym Joomla, WordPress, WooCommerce itd. Co więcej, jeśli szablon został zbudowany na PageBuilderze i innych dodatkach to w ramach tego szablonu będziesz mógł korzystać z tych rozszerzeń nie ponosząc ekstra kosztów.
  • Roczna licencja bez żadnych ograniczeń. Na starcie usługi użytkownicy mogą skorzystać z rocznej subskrypcji. Ona nadaje dostęp do wszystkich produktów i ofert na stronie https://one.templatemonster.com  Warto zaznaczyć, że użytkownicy mogą pobrać dowolną liczbę produktów i za ich pomocą zbudować nieograniczoną liczbę stron internetowych. Oprócz tego wszystkie aktualizacje szablonów są też darmowe (póki działa subskrypcja). Jeśli użytkownik nie przedłuża subskrypcji wygasa subskrypcja i dajsze korzystanie z serwisu i zalet w postaci tysięcy szablonów nie jest możliwe.
  • Kolejna miła rzecz to wsparcie techniczne 24/7. Wszystkie produkty serwisu One są wspierane przez profesjonalną ekipę TemplateMonster. Specjaliści firmy dostępne są 365/24/7.
  • Dodatkowe przydatne rzeczy do budowy stron. Oprócz szablonów będą dostępne, rozszerzenia / pluginy czy obrazy. W przyszłości użytkownicy będą mogli skorzystać z dodatkowych ofert. To są instalacja szablonu, zarządzenie serwerem, personalizacja strony itd. Warto zaznaczyć, że te oferty będą płatne.
  • Dostępne szablony dla Joomla https://www.templatemonster.com/pl/type/szablony-joomla/ (nie wiem czy będą wszystkie dostępne w subskrypcji, ale domniemywam, że tak)

PROMOCJA

Jest przed sprzedażowa promocja która obowiązuje do 12 Marca br. 

- 30% Cała roczna subskrypcja 159$ ~ 605 zł Opłata miesięczna wynosi 13$/m-ce ~ 50 zł. Promocja trwa do 12 marca.

Więcej informacji: https://one.templatemonster.com

 
Czytany 579 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 marzec 2019 10:07
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl
 

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP 6252158732

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru