SZABLONY

  Przeczytasz w: 2 - 3 min
Template Monster Darmowe Szablony Template Monster Darmowe Szablony
wtorek, 16 czerwiec 2015 09:38

Darmowe templatki (szablony) Joomla 3.4 - Template Monster


Jedna z największych firm szablonowych Template Monster  zaczęła niedawno kampanie w której proponuje co jakiś czas nową zupełnie darmową templatkę (szablon) pod CMS Joomla i nie tylko. Wybór jest przytłaczający bo szablonów jest dość sporo chodź trzeba zauważyć że znaczna większość ich jest płatna, ale dziś piszę o darmowych. Czy darmowy znaczy gorszy ? wiele osób zadaje to pytanie,a  odpowiedź nie jest jednoznaczna wszystko zależy od producenta szablonów, tutaj mamy do czynienie z naprawdę dobrymi wizualnie, nowoczesnymi szablonami i powiem szczerze miło mnie to zaskoczyło.

Wszystkie szablony są kompatybilne z Joomla 3.0.x - 3.4.x

Bond University

Bond-university

Bond University idealnie nadaje się pod różnego rodzaju szkoły, uczelnie, ale również doskonale sprawdzi się jako templatka biznesowa, prawo czy kulturą wszystko zależeć będzie od naszej kreatywnej myśli.

Szablon jest zaprojektowany w stylu Metro, z blokowym rodzajem układu. Wszystkie bloki, kolorystyka, duże nagłówki, typografia mają na celu zwrócić uwagę odwiedzającego na informację na stronie. Podany szablon jest responsywny, dzięki czemu będzie poprawnie wyświetlany na dowolnych urządzeniach mobilnych, gdzie w obecnych czasach ruch mobilny jest dość istotny. Templatka ma zunifikowany wygląd pod forum Kunena co jest dodatkowym plusem.

Bond-university-full.

DEMO - LINK

POBIERZ - LINK

My Family

my-family.

Szablon przede wszystkim jest ciekawie wykonany nie należy do szablonowych, prezentacja pierwszej strony zachęca do przewijania go w dół co jest plusem, tutaj również mamy unifikowane kolory dla forum Kunena.
Templatka oparta o Bootstrap i korzysta z niego dość swobodnie, responsywność to standard który My Family posiada, slider , galeria to kolejne atuty na jego korzyść.

Szablon możemy zastosować dla takich rozwiań jak przychodnie specjalistyczne, rodzina , architektura, okolicznościowe imprezy oraz w niczym nie przeszkadza aby go wykorzystać do celów biznesowych. 

Jeden minus który mi się w nim nie podoba i podkreślam, że to moje odczucia estetyczne przekreślane menu w aktualnej pozycji gdzie się znajdujemy. To rozwiązanie graficzne nie przypadło mi do gustu.

my-family-full.

DEMO - LINK

POBIERZ - LINK

ULMUS

ulmus-busines

Proponowany szablon ULMUS pozwala stworzyć prostą stronę dla małych lub średnich firm, zajmujących się umeblowaniem i projektowaniem wnętrz, oraz projektowaniem zewnętrznym, architekturą, modą itp. Dzięki wyborze palety kolorów, strona wygląda świeżo i stylowo. Ten szablon również jest responsywny i przeglądanie go na urządzeniach mobilnych nie sprawi kłopotu. Slider prezentacja portfolio czy blog to wszystko czego potrzebuje strona firmowa aby sprawnie funkcjonować w internecie. 

Templatka prezentuje się okazale i bardzo schludnie oraz przyciąga do siebie, wszystkie informacje niezbędne są na pierwszej stronie. Linki do medii społecznościowych również się znalazły Twitter, facebook. (szkoda że nie znalazł się Istagram w końcu do dość popularna platforma gdzie zdjęcia są ważne).  

ulmus-busines-full

DEMO - LINK

POBIERZ - LINK

 

Brak wsparcia technicznego
Można wykorzystywać do komercyjnych projektów. (Zakaz sprzedawania oraz odsprzedania)
Na dole strony znajduje się link do Template Monster oraz logo
Aby śledzić kolejne wydania darmowych szablonów trzeba śledzić tą podstronę - > http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/ Szablony dla Joomla płatne znajdziemy tutaj - > http://www.templatemonster.com/pl/type/szablony-joomla/
Ceny szablonów 75$ lub 267 zł byłbym nie obiektywny jakbym napisał że są tanie.
Aczkolwiek przy zleceniu cena niema, aż takiego znaczenia bo wszystko ląduje w kosztach, a to klient sobie wybiera ;)

 

 
Czytany 11092 razy Ostatnio zmieniany środa, 23 maj 2018 14:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl
 

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP 6252158732

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru