KRÓTKIE I PROSTE ADRESY URL - JOOMLA TO PROSTE #26

piątek, 31 sierpień 2018 11:36 Napisał 
  Przeczytasz w: 1 min
KRÓTKIE I PROSTE ADRESY URL - JOOMLA TO PROSTE #26 KRÓTKIE I PROSTE ADRESY URL - JOOMLA TO PROSTE #26 Joomla GURU

Piękne i krótkie adresy url to marzenie każdego, kto zna się troszkę na SEO. Ludzie oraz Google bardzo takie adresy lubią! Raz, że łatwo je zapamiętać, dwa korelują przeważnie z samą treścią artykuły. Google zaleca, aby adresy były możliwe w jak najkrótszej postaci, a więc dziś pokaże Ci jak to uzyskać w Joomla!

Zapraszam Cię do video.

VIDEO

 

Przypominam o ankiecie, odpowiedzi są brane pod uwagę przy każdej realizacji Joomla To Proste https://marcin91.typeform.com/to/q5ceXi

Nowy router tj. nowa sposób adresacji URL dotyczy większej części Joomla niż tylko artykuły, ponieważ to również kategorie, kontakty, doniesienia, użytkownicy.

Opis routera znajdziesz tutaj oraz tutorial jak je włączyć  https://joomlaguru.pl/joomla/359/jak-wlaczyc-nowe-adresy-url-bez-numeru-id-w-joomla-3-8

 

Dodatkowe informacje

  • POZIOM TRUDNOŚCI 200:
Czytany 676 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 wrzesień 2018 16:32
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

Strona: https://rownicki.pl

Wyszukaj

 

sppagebuldierpro banner pobierz