KURSY VIDEO

  Przeczytasz w: 1 min
Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11 Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11 Marcin Równicki
sobota, 25 marzec 2017 22:16

Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11


Video przedstawia sposób instalacji JOOMLA bez konieczności wrzucania rozpakowanych plików na FTP!
Wystarczy jeden skrypt, który w sposób automatyczny ściągnie plik instalacyjny JOOMLA oraz rozpakuje przechodząc automatycznie do instalacji wybranej przez nas wersji JOOMLA!

Oszczędność czasu jest tutaj znacząca więc polecam skrypt autorstwa Artura Stępień , który dostępny jest pod tym adresem na Githubie http://bit.ly/2ohEW8D

W kolejnym video dowiecie się jak uzyskać darmowy certyfikat dla strony oraz co należy włączyć w konfiguracji, aby strona korzystała z protokołu https. 

==========================
Joomla to proste to cykl darmowych video kursów (poradników) ,gdzię przedstawiać wam będę przydatne pluginy, moduły, komponenty z ich konfiguracją
tak, abyście mogli używać ich w procesie budowania strony opartej o Joomla.
Prowadzący: Marcin Równicki
Kontakt/Współpraca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dodatkowe informacje

  • POZIOM TRUDNOŚCI 200:
Czytany 791 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 wrzesień 2018 16:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl
 

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP 6252158732

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru