K2 wersja 3.0 już w poniedziałek! - Aktualizacja 18.12.2014

sobota, 13 grudzień 2014 21:25 Napisał 
  Przeczytasz w: 1 - 2 min
K2 3.0 K2 3.0

Według najnowszego wpisu na blogu http://getk2.org dostaniemy nowe świeże długo oczekiwane K2 v 3.0 :D Będzie ono dostępne tylko dla wydania Joomla 3.x 
Wersja dla Joomla 2.5.x zostanie odświeżona i wydana wczesnym styczniem, takie są deklaracje. Pierwotnie v3.0 miało pojawiać się już w kwietniu tego roku, ale ze względu na znaczą przebudowę i problemy z wersją alfa oraz beta przy aktualizacji została data przesunięta na wrzesień a potem finalnie na grudzień. Wszystkie znaki wskazują na to że już w poniedziałek 15 Grudnia będziemy się cieszyć nowym K2. Od taka miła wiadomość na sobotni wieczór.
Trzeba przypominać że K2 będzie dostępne w dwóch wersjach zwykłej i PRO
O nowościach pisałem już wcześniej http://mjmartino.eu/joomla/komponenty/item/199-k2-3-0-już-pod-koniec-kwietnia-2014.html 
Tanie narzędzie do importu oraz exportu z k2 tak przy okazji.

IMPORT / EXPORT 

Wspominając o wersji v3.0 trzeba nadmienić jeszcze jedną rzecz , jeśli ktoś jeszcze siedzi na J 1.5 czy J 2.5 istnieje narzędzie do importu oraz eksportu do csv więc przeniesienie zawartości nie powinno sprawić problemu. http://www.individual-it.net/en/Joomla/#27 dodatek płatny za śmieszną wręcz cenę 1.75 Euro czyli 7.35 zł .. więc :)
O wersji v 2.6.9 raczej wspominać nie muszę bo każdy w panelu dostał info o aktualizacji. Aktualizacja. Jak donosi kanał z Twittera są wprowadzane ostatnie poprawki stąd poślizg :) Aktualizacja 18.12.2014 Data przeniesiona na środę 24.12 taki prezent na gwiazdkę.
Twitter Joomlaworks

 
Czytany 1884 razy Ostatnio zmieniany środa, 23 maj 2018 12:57
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

Strona: https://rownicki.pl

Wyszukaj

 

sppagebuldierpro banner pobierz