JOOMLA

  Przeczytasz w: 1 - 2 min
JAK WYŁĄCZYĆ WIADOMOŚCI E-MAIL Z POWIADOMIENIAMI O AKTUALIZACJI JOOMLA? JAK WYŁĄCZYĆ WIADOMOŚCI E-MAIL Z POWIADOMIENIAMI O AKTUALIZACJI JOOMLA? Joomla GURU
czwartek, 15 październik 2020 09:51

JAK WYŁĄCZYĆ WIADOMOŚCI E-MAIL Z POWIADOMIENIAMI O AKTUALIZACJI JOOMLA?


Zarządzasz wieloma witrynami i czasem ​​irytują Cię  dziesiątki powiadomień e-mail o aktualizacjach z Twojej witryny Joomla? Jeśli tak to dobrze trafiłeś, ponieważ dowiesz się jak te powiadomienia wyłączyć. Tylko pamiętaj, że jak wyłączysz to możesz pewnego dnia się obudzić i być 3 wersje do tyłu. Ale zawsze możesz subskrybować newsletter (na samym dole artykułu) i końcem miesiąca dowiesz się, że była aktualizacja.

Przypominanie może być irytujące, ale szczerze mówiąc, to dobra rzecz, która przypomina o aktualizacji witryny i zwiększania jej bezpieczeństwo. Aktualizacje są bardzo potrzebne, aby Twoja witryna była stabilna i bezpieczna. Ale doskonale rozumiem gdy nie potrzebujesz takiej przypominajki, ponieważ jesteś na bieżąco i często zaglądasz do zaplecza administracyjnego. W panelu administracyjnym Joomla również przypomina, że jest nowa wersja oraz oczekujące aktualizacje rozszerzeń.

JAK WYŁĄCZYĆ WIADOMOŚCI E-MAIL Z POWIADOMIENIAMI O AKTUALIZACJI JOOMLA?

W rzeczywistości wyłączyć powiadomienia e-mail jest bardzo łatwo. Wykonaj poniższe proste kroki, aby wyłączyć powiadomienia o aktualizacji Joomla.

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnego swojej witryny Joomla.
  2. Idź do Rozszerzenia -> Instalacje -> Zarządzanie.
  3. Wyświetli listę wszystkich rozszerzeń zainstalowanych w Twojej witrynie.
  4. Wyszukaj "System - Powiadomienie o aktualizacji Joomla!" kliknij stan lub zaznacz i w górnej belce przycisk "wyłącz"
    Po wyłączeniu dodatku Joomla przestanie wysyłać Ci powiadomienia o aktualizacjach Joomla. W razie wątpliwości zapoznaj się z poniższym obrazem.

joomla wyłączenie powiadomień mail o aktualizacji

Jeśli masz jakieś pytania zostaw je w komentarzu. Zachęcam Cię do zapisania się na newsletter będziesz na bieżąco ze stroną Joomla GURU, ale również i ze światem Joomla. A czasem dostaniesz tajny materiał tylko przeznaczony dla tej grupy osób.

 

Dodatkowe informacje

  • POZIOM TRUDNOŚCI 100:
Czytany 161 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 15 październik 2020 10:55
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl
 

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP 6252158732

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru