Gdzie jest aktualizacja joomla 2.5

sobota, 19 październik 2013 20:41 Napisał 

Ostatnio podczas logowania do panelu administracyjnego coś nie dawało mi spokoju, niby wszystko na pierwszy rzut oka było w porządku. 

j-up-1

Jak przyjrzymy się dokładniej na screenie powyżej czegoś jednak brakuje... (ręka w góre kto zauwążył!)

Otóż jeśli nie zauważyliście to brakuje jednej ikony, pewnie połowa z was przed momentem zerkła do swoich paneli co jest nie tak ;D

Tak tak brakuje powiadomienia o tym że Joomla! jest aktualny, no właśnie WTF ... zdradzę wam szczerze że tak naprawdę niewiem czemu owa ikona znikła, a w zasadzie musiało się to stać podczas albo aktualizacji albo podczas deinstalcji jakiegoś komponentu. Oczywiście jest na to sposób aby przywrócić w quick icon aktualizatora, mianowicie trzeba udać się do pluginów i aktywować "Ikona powiadomienia o aktualizacji Joomla" 

j-up2

Po tym tajemniczym zabiegu znowu mamy na bieżąco powiadomienia i oczywiście możliwość migracji do wersji 3.x. Nie wiem czy ten problem spotkał mnie tylko ale dla potomnych jakby co krótkie info zostawiam.

 
Czytany 1762 razy Ostatnio zmieniany sobota, 19 październik 2013 20:56
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Marcin Równicki

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. 

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

Strona: https://rownicki.pl
plcsenderues

Szukaj

 
sppagebuldierpro banner pobierz