JOOMLA

  Przeczytasz w: 1 min
sobota, 19 październik 2013 20:41

Gdzie jest aktualizacja joomla 2.5


Ostatnio podczas logowania do panelu administracyjnego coś nie dawało mi spokoju, niby wszystko na pierwszy rzut oka było w porządku. 

j-up-1

Jak przyjrzymy się dokładniej na screenie powyżej czegoś jednak brakuje... (ręka w góre kto zauwążył!)

Otóż jeśli nie zauważyliście to brakuje jednej ikony, pewnie połowa z was przed momentem zerkła do swoich paneli co jest nie tak ;D

Tak tak brakuje powiadomienia o tym że Joomla! jest aktualny, no właśnie WTF ... zdradzę wam szczerze że tak naprawdę niewiem czemu owa ikona znikła, a w zasadzie musiało się to stać podczas albo aktualizacji albo podczas deinstalcji jakiegoś komponentu. Oczywiście jest na to sposób aby przywrócić w quick icon aktualizatora, mianowicie trzeba udać się do pluginów i aktywować "Ikona powiadomienia o aktualizacji Joomla" 

j-up2

Po tym tajemniczym zabiegu znowu mamy na bieżąco powiadomienia i oczywiście możliwość migracji do wersji 3.x. Nie wiem czy ten problem spotkał mnie tylko ale dla potomnych jakby co krótkie info zostawiam.

 
Czytany 2137 razy Ostatnio zmieniany sobota, 19 październik 2013 20:56
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl
 

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP 6252158732

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru