Do święta wszystkich zakochanych TemplateMonster przygotował ciekawą akcję „Walentynki. Miłość. TemplateMonster”, dzięki której miłośnicy różnych CMS mogą dostać zniżkę na szablony producenta. Dla użytkowników Joomla! i VirtueMart ta zniżka wynosi 30% i 69% odpowiednie. Dzięki temu możecie zaoszczędzić Państwo do $22,5 przy zamówieni templatki dla tworzenia strony oraz do $95,9 przy zakupie szablonu dla realizacji strony internetowej.

Akcja trwa od 15 do 22 lutego i rozpowszechnia się na wszystkie szablony TeplateMonster dedykowane dla Joomla! i VirtueMart. To są więcej od 970 templatek (800+ szablonów dla Joomla! i 170+ szablonów dla VirtueMart). Wszystkie one są w pełni responsywna i przyjazne dla SEO. Każda templatka zawiera ciekawe opcji, które pozwolą realizować profesjonalną stronę bez stosowania cudzych rozwiązań. A więc jeśli potrzebujecie Państwo stylowe i funkcjonalne rozwiązania do tworzenia nowoczesnej strony www, nie przegapcie okazji otrzymać zniżkę na wybrany szablon.
Przedstawimy kilka nowych szablonów od TemlateMonster, które będą dedykowane są dla najnowszej wersji Joomla!:

Bon Voyage
Stylowe rozwiązanie do tworzenia strony dla agencji turystycznej.
https://www.templatemonster.com/pl/szablony-joomla-61329.html

Skydiving Club
Za pomocą tego szablonu można stworzyć funkcjonalną stronę na temat sportów ekstremalnych.
https://www.templatemonster.com/pl/szablony-joomla-61414.html

Pet Clinic
Nowoczesny szablon, który pomoże stworzyć funkcjonalną stronę przychodni weterynaryjnej
https://www.templatemonster.com/pl/szablony-joomla-61412.html

Life coach
Jeśli poszukujecie rozwiązanie dla realizacji strony z treningami oraz bloga personalnego, szablon Life coach będzie idealnie pasować do tego.
https://www.templatemonster.com/pl/szablony-joomla-61334.html

Limousine services
Szablon na temat autokarów, który można stosować do tworzenia strony oferującej usługi samochodowe oraz dla bloga hobbistycznego.
https://www.templatemonster.com/pl/szablony-joomla-61331.html

 

Zwracamy uwagę, że akcja trwa od 15 do 22 lutego! A więc nie przegapcie możliwości kupić stylowy i funkcjonalny szablon taniej!
Akcja dostępna jest na polskojęzycznej wersji strony - https://www.templatemonster.com/pl/.