Przychodzę do Ciebie z "AKCJA BEZPIECZNY SIERPIEŃ" - ma ona na celu wspomóc jedną z zaprzyjaźnionych fundacji, której teraz nie wiedzie się najlepiej przez COVID-19. Działanie fundacji w dużej mierze opierało się na organizowanie różnych wydarzeń, ale przez stan epidemiczny są one zabronione. Wiąże się to z tym iż jest brak wsparcia po stronie sponsorów, bo brak wydarzeń. Więc, aby zaradzić tej nieciekawej sytuacji postanowiliśmy pomoc! 

AKCJA BEZPIECZNY SIERPIEŃ

Akcja ma na celu wspomóć Fundacje Rób Dobro, a tym samym podnieść bezpieczeństwo Joomla w sieci. Jeśli posiadasz Joomla 3 i jest ona nieaktualna lub nawet nie wiesz jak to sprawdzić to my sprawdzimy i zaktualizujemy do najnowszej wersji. (obecnie 3.9.20) 

Możesz zaoszczędzić od 100 zł do nawet 300 zł, a jak to proste wystarczy zrobić 3 kroki. 

Krok 1. Wpłać dowolną kwotę na fundacje Rób Dobro.

nr. konta 26 1750 0012 0000 0000 3355 0383 BNP Paribas

Fundacja Rób Dobro, Plac Kościuszki 5, 41-205 Sosnowiec

Krok 2. Zapisz się na newsletter do Joomla GURU i potwierdź. (możesz to zrobić na stronie Joomla Guru lub tutaj)

Krok 3. Wyślij potwierdzenie przelewu i adres email, który został użyty do zapisania się na newsletter (musi być czynny).  Wyślij wszystko na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krok 4. Czekasz, aż Joomla Guru Ci odpiszę i ustalimy termin aktualizacji.

Proste prawda. Aktualizacja pod okiem eksperta za darmo. Wspomagając fundacje wspomagasz też podopiecznych, którzy nie mogą czekać aż pandemia się skończy.

O Fundacji Rób Dobro

logo robdobro

Powstała w 2016 roku. Aby wspierać tych, którzy potrzebują pomocy nigdy nie ograniczaliśmy naszych podopiecznych do ograniczonej grupy wiekowej czy choroby. Pomagamy potrzebującym włączając ludzi do swoich działań. Organizujemy akcje społeczne, wydarzenia kulturalne i sportowe, które sprawiają radość i przyjemność gościom, jednocześnie realizując swoją misję – pokazywania innym jak łatwe jest pomaganie i robienie dobra. Robimy coś pięknego dla naszych gości, osób wspierających i wierzymy, że oni zrobią to samo wspierając naszych podopiecznych.

https://robdobro.org

Akcje fundacji

Warsztaty taneczne (bungee, hip-hopu i tańca brzucha) i wyścigi na hulajnogach górskich –w celu zebrania funduszy na zakup Walkera dla chłopca z porażeniem mózgowym.

 rehabilitacja

 

Wielki Mecz Charytatywny z gwiazdami show businessu – edycja III – zbieraliśmy fundusze na rehabilitację i leczenie 5 podopiecznych – 3 chłopców chorych na dystrofię mięśniową i 2 dziewczynek, które cierpią na nowotwory.

mecz charytatywny

 

Prosta i jakże potrzeba akcja stawiania wieszaków na ciepłe zimowe ubrania dla tych, którzy ich potrzebują. Akcja odniosła duży sukces i odbiła się w mediach.

akcja wieszak

 

Piknik sportowo-rodzinny dla dzieci ich rodziców w celu zebrania funduszy na w/w podopiecznych.

pikinik

 

Akcja „Słodkości dla seniorów” – zorganizowanie zbiórki wśród uczniów, mieszkańców i przekazanie mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej prawie 100 paczek z herbatami, kawami, ciastkami, cukierkami i innymi słodkościami

slodkosci dla seniorow

Trwanie akcji

Akcja bezpieczny sierpień trwa od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2020 roku.

Możesz pomoc też inaczej!

Jeśli nie potrzebujesz aktualizacji, możesz i tak wpłacić pieniądze na fundacje.

Możesz udostępnić ten artykuł na swoich social mediach, aby jak największa liczba ludzi się dowiedziała o akcji bezpieczny sierpień.

Możesz też udostępnić specjalną stronę, na której są zawarte dodatkowe materiały wideo. Wystarczy, że wkleisz ten link https://www.subscribepage.com/aktualizacja  na swój profil facebook, linkedin czy twitter to nic nie kosztuje, a może pomoc fundacji i podopiecznym.

Dziękuje Ci serdecznie za każde wsparcie tej inicjatywy!