czwartek, 20 listopad 2014 01:00

Szablon dla fotografa, portfolio, projektanta wnętrz

Napisał
Architecture Gavicpro

Gavic wypuścił właśnie nowy szablon do Joomla 2.5 oraz 3.x który idealnie nadaje się dla fotografa lub projektanta wnętrz i nie tylko zastosowań może być wiele.

Poniżej kilka obrazów pokazujących możliwości.

 

Na uwagę zasługuje animowane menu, które nie konwencjonalnie umieszczone jest na dole strony oraz jest animowane. Wszystko na stronie jest duże i przykuwa swoją uwagą. 

Właśnie oto chodzi w stronach które mają prezentować określą treść. Na stronie mamy do wyboru dwa widoki portfolio, mamy miejsce na swojego bloga wszystko jest wspierane przez CCK K2. Mamy również kontakt z mapą google. A co najważniejsze strona jest przyjemna wizualnie, do wszelkich animacji wykorzystano technologie css3, która jest po prostu lekka.

Naprawdę zapoznać się z tym szablonem demo znajdziecie tutaj:

DEMO

Zakupić możecie tutaj:

ZAKUP

Czytany 2189 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 listopad 2014 18:49

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. 

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl

Media