Szablon dla fotografa, portfolio, projektanta wnętrz

czwartek, 20 listopad 2014 01:00 Napisał 
  Przeczytasz w: 1 min
Architecture Gavicpro

Gavic wypuścił właśnie nowy szablon do Joomla 2.5 oraz 3.x który idealnie nadaje się dla fotografa lub projektanta wnętrz i nie tylko zastosowań może być wiele.

Poniżej kilka obrazów pokazujących możliwości.

 

Na uwagę zasługuje animowane menu, które nie konwencjonalnie umieszczone jest na dole strony oraz jest animowane. Wszystko na stronie jest duże i przykuwa swoją uwagą. 

Właśnie oto chodzi w stronach które mają prezentować określą treść. Na stronie mamy do wyboru dwa widoki portfolio, mamy miejsce na swojego bloga wszystko jest wspierane przez CCK K2. Mamy również kontakt z mapą google. A co najważniejsze strona jest przyjemna wizualnie, do wszelkich animacji wykorzystano technologie css3, która jest po prostu lekka.

Naprawdę zapoznać się z tym szablonem demo znajdziecie tutaj:

DEMO

Zakupić możecie tutaj:

ZAKUP

 
Czytany 2498 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 listopad 2014 18:49
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

Strona: https://rownicki.pl

Media