SZABLONY

  Przeczytasz w: 1 - 2 min
JoomlART JoomlART
poniedziałek, 28 kwiecień 2014 10:59

Do kiedy JoomlaArt będzie wspierać moją templatkę ?


Rzadko piszę w tym dziale bo w zasadzie dużo się tutaj nie dzieje, a bez sensu jest pokazywać nowe templatki i robić ohh i ahh nad nimi.

Dziś jest ważna informacja! JoomlArt na swoim blogu opublikowała support dotyczący swoich templatek tzw. cykl życia czyli ile czasu będzie trwał ich support dla Joomla 1.5, Joomla 2.5, Joomla 3.x oraz Joomla 4.x

 Producent deklaruje w niektórych przypadkach support nawet do czerwca 2018 roku co przekłada się na support Joomla w wersji 4.x

Jak wiemy ostatnio Joomla sama zmieniła swoje stanowisko i będzie wydawać inaczej Joomla przeczytać można o tym tutaj. 

http://developer.joomla.org/news/583-announcing-joomla-cms-3-4.html

Wracając do tematu Joomlart przygotowała specjalną tabele gdzie można zobaczyć czy można spodziewać się upadatę czy tylko fixów.

Całość dostępna tutaj.

http://www.joomlart.com/support-lifecycle/

Sam zamierzam się przesiąść obecnie wykorzystuje Garvica którego prawdopodobnie wymienię na framework T3, który daje duża swobodę jeśli chodzi o ustawienia pod inne platformy mobilne. Pod tym względem T3 dużo nadrobiło i naprawdę nie wiele trzeba aby spersonalizować sobie widoki pod urządzenia. Obecny trend wskazuje jednoznacznie że coraz więcej osób będzie korzystać z urzadzeń mobilnych czy to tabletów czy telefonów. 

 
Czytany 1996 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Marcin Równicki

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl
 

joomla guru logo small
Marcin Równicki
+48 505 892 678
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzeja Wajdy 5/11, Będzin 42-500
 NIP 6252158732

Fanpage Joomla Guru  youtube Joomla Guru