piątek, 31 sierpień 2018 11:36

KRÓTKIE I PROSTE ADRESY URL - JOOMLA TO PROSTE #26

Napisał
KRÓTKIE I PROSTE ADRESY URL - JOOMLA TO PROSTE #26 Joomla GURU

Piękne i krótkie adresy url to marzenie każdego, kto zna się troszkę na SEO. Ludzie oraz Google bardzo takie adresy lubią! Raz, że łatwo je zapamiętać, dwa korelują przeważnie z samą treścią artykuły. Google zaleca, aby adresy były możliwe w jak najkrótszej postaci, a więc dziś pokaże Ci jak to uzyskać w Joomla!

Zapraszam Cię do video.

VIDEO

 

Przypominam o ankiecie, odpowiedzi są brane pod uwagę przy każdej realizacji Joomla To Proste https://marcin91.typeform.com/to/q5ceXi

Nowy router tj. nowa sposób adresacji URL dotyczy większej części Joomla niż tylko artykuły, ponieważ to również kategorie, kontakty, doniesienia, użytkownicy.

Opis routera znajdziesz tutaj oraz tutorial jak je włączyć  https://joomlaguru.pl/joomla/359/jak-wlaczyc-nowe-adresy-url-bez-numeru-id-w-joomla-3-8

Dodatkowe informacje

  • POZIOM TRUDNOŚCI 200:
Czytany 162 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 wrzesień 2018 16:32

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. 

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl

Media