wtorek, 26 sierpień 2014 02:00

Dotacja na JoomlaDay 2014 - FREE

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
JoomlaDay 2014 - Dotacja!

Na stronie joomla.pl pojawił się komunikat a w nim możemy przeczytać o dotacji na 1 dzień na 2 dni imprezy jaką jest Joomla Day 2014

Treść poniżej:

Każdy ma szansę na udział w JoomlaDay 2014! Aby wspierać udział aktywnych wolontariuszy i uczestników społeczności w ważnych wydarzeniach Joomla! Zarząd Fundacji PCJ Otwarte Źródła ustanowił Fundusz Aktywności. Możesz skorzystać z dofinansowania i być z nami na tegorocznym JoomlaDay w Warszawie.

Aplikacja jest bardzo prosta: wypełnij załączoną ankietę, napisz o swoich osiągnięciach i wyślij ją. Nie ma znaczenia, że Twój udział w tegorocznym JD! został już opłacony.

Nie zwlekaj!

Decyzje podejmować będzie zespół w składzie: przedstawiciel Zarządu Fundacji oraz członek Rady Fundacji Aleksander Wiśniowiecki (@alex51) i Danuta Idzik (@danai).

Rozstrzygnięcia zostaną dokonane w trzech następujących terminach: 1.09, 8.09 i 15.09.

Wniosek składamy TUTAJ!

 

Pozostaje życzyć wam szczęścia mnie prawdopodobnie zabranie ale co zrobić takie jest życie...

POWODZENIA!

Czytany 1437 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 21 wrzesień 2014 19:50

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. 

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

https://rownicki.pl

Media