Gdzie jest aktualizacja joomla 2.5

sobota, 19 październik 2013 20:41 Napisał 
  Przeczytasz w: 1 min

Ostatnio podczas logowania do panelu administracyjnego coś nie dawało mi spokoju, niby wszystko na pierwszy rzut oka było w porządku. 

Jak przyjrzymy się dokładniej na screenie powyżej czegoś jednak brakuje... (ręka w góre kto zauwążył!)

Otóż jeśli nie zauważyliście to brakuje jednej ikony, pewnie połowa z was przed momentem zerkła do swoich paneli co jest nie tak ;D

Tak tak brakuje powiadomienia o tym że Joomla! jest aktualny, no właśnie WTF ... zdradzę wam szczerze że tak naprawdę niewiem czemu owa ikona znikła, a w zasadzie musiało się to stać podczas albo aktualizacji albo podczas deinstalcji jakiegoś komponentu. Oczywiście jest na to sposób aby przywrócić w quick icon aktualizatora, mianowicie trzeba udać się do pluginów i aktywować "Ikona powiadomienia o aktualizacji Joomla" 

Po tym tajemniczym zabiegu znowu mamy na bieżąco powiadomienia i oczywiście możliwość migracji do wersji 3.x. Nie wiem czy ten problem spotkał mnie tylko ale dla potomnych jakby co krótkie info zostawiam.

 
Czytany 1909 razy Ostatnio zmieniany sobota, 19 październik 2013 20:56
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ekspert w dziedzinie Joomla! z długoletnim stażem. Pasjonata od czasów MAMBO, który naucza online o możliwościach Joomla! Piszę poradniki oraz prowadzi jedyny w Polsce cykl darmowego video "Joomla To Proste" w którym uczy o rozszerzonych możliwościach Joomla! Lubi optymalizować witryny, aby te działały jak najszybciej. 

Ponadto lubię dobre kino oraz seriale, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Spoglądam w chmury Public Cloud, gdzie staram się zgłębiać wiedzę na temat (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi." - A.E.

Strona: https://rownicki.pl

Media